pavlina-szkandera

O mně

V mém studiu poskytuji specializované služby v oblasti prodlužování, zahušťování  a tvarování řas už od roku 2012. Právě orientace na jediné odvětví kosmetických služeb je zárukou kvality a preciznosti technologického postupu.

​Důkazem mé poctivé práce jsou také ocenění v celostátních soutěžích v prodlužování řas doma i v zahraničí, kde jsem získala 1. místo v kategorii NATURAL LOOK 2014 (Praha) a 1. místo v soutěži LASHES CUP – NATURAL LOOK 2015 (Norimberk).  A protože dvě 1. místa jako důkaz stačí, v dalších ročnících jsem se soutěží účastnila už „jen“ jako porotce.

V roce 2013 moje touha „vylepšovat“ přirozené řasy dostala nový směr. Na konferenci v Kyjevě jsem objevila kouzlo klasického Lash Liftingu. A jak to tak bývá, vše se vyvíjí. Poslední generací lash liftingu je LAMINACE Řas a právě tato procedura mě doslova pohltila a splnila to, co jsem si vždy pro své klientky přála.

Mým přáním je s vámi sdílet mé nadšení pro Laminaci řas. Naučit vás tuto proceduru, abyste se staly tzv. „LAMImakerem“ a byly pro své klientky nepostradatelné.

Ráda se s vámi o vše podělím a předám vám své know-how na svých kurzech LAMINACE Řas http://www.pavlinaszkandera.cz/kurzy.

Důležitou součástí toho všeho je především držet krok s novými trendy a pružně reagovat na nároky klientů, které se neustále mění, proto se pro vás snažím přinášet aktuální novinky ze světa řas a pravidelně se účastním školení nejen v ČR ale také v zahraničí.

Mým cílem je tvořit jemnost, přirozenost a jsem vděčná za Vás, které ji vyhledáváte. 

Budu se na Vás těšit…. 

Pavlína

pavlina-szkandera

Kontaktní formulář